Zamknij

Usługi

Co zrobiliśmy?

System szybkiego ofertowania dla kontrahentów BMB - sieci salonów samochodowych

Misja

Możliwości ADM-media w zakresie programowania są mało znane naszym Klientom. Staramy się o nich mówić przy okazji spotkań. Doskonałym przykładem było spotkanie z przedstawicielami BMB Sp. z o.o., którego tematem miała być nowa strona internetowa. Podczas rozmów bardzo szybko okazało się, że dość palącą potrzebą jest wykonanie sprawnego systemu ofertowania dla sieci salonów samochodowych wraz z modułem ofertowania po stronie BMB. 

Szybkie prace nad oprogramowaniem

Specyfikacja (iteracja) powstała w ciągu jednego dnia i po uzupełnieniach przystąpiliśmy do prac nad systemem. Wersja testowa powstała po dwóch miesiącach. W trakcie prac często spotykaliśmy się, żeby ustalić szczegółowe rozwiązania jakich klient oczekuje od nas. Wykonane oprogramowanie przeszło swoje testy oddzielnie modułu konfiguratora, a oddzielnie modułu wycen i modułu raportowania. Wszystkie funkcje wdrożone zostały płynnie w trakcie trwania roku pracy w taki sposób, że Klienci otrzymali gotowe rozwiązanie pod nową subdomeną wraz z zachowaniem ciągłości numerowania. Na kociec powstała nowa strona internetowa BMB sp. z o.o. oraz sklep internetowy z częściami do zabudów i materiałami.

Efekt

Od klienta otrzymaliśmy pozytywny feedback, zwłaszcza w odniesieniu do modułu konfiguratora, który swoją prostotą i responsywnością (RWD) bardzo spodobał się sprzedawcom w salonach samochodowych marek, z którymi współpracuje Klient. Efektywność systemu jest duża i pozwala jednocześnie przygotowywać wiele ofert dla klientów końcowych.

Technologie

javascript, php7, laravel, vuejs

Wróć do projektów

Kontakt

ADM-media Lublin

Długa 5 lok. 58
20-576 Lublin


tel. +48 81 534 76 84

tel. +48 81 440 49 11


ADM-media Warszawa

tel. +48 531 224 549


pn-pt 8:00-16:00 UTC+1

© 2024 Adm-media, realizacja: adm-media.pl