Zamknij

Usługi

Co zrobiliśmy?

Otolaryngolodzy24.pl

projektowanie graficzne wdrożenie CMS migracja danych teksty do strony SEO

Klient

WideMedCare Sp. z o.o. z Warszawy będąca właścicielem Poradni Specjalistycznej otolaryngolodzy24 z Warszawy prowadzi działalność w zakresie medycyny specjalistycznej oraz nowoczesnych technik medycznych w larynoglogii.

Zadanie dla Agencji

Opracować nową wersję strony internetowej z systemem zarządzania treścią klasy CMS dostępnej też na urządzenia mobilne. Oddać filozofię Przychodni

Zawartość strony

Prace nad drzewem strony oraz zakresem treści trwały najdłużej. Kilka usystematyzowanych drzew strony trzeba się było pozbyć bezpowrotnie, by zostało to najbardziej intuicyjne. Dalej prace skupiły się na zawartości. Ścisła współpraca z Klientem oraz firmą SEM doprowadziła do utworzenia dokładnie takiej struktury i zawartości treści jakiej spodziewają się użytkownicy i którą "polubi: Google. Strona zawiera tablicę lekarzy oraz historie pacjentów wyleczonych przez lekarzy pracujących w Przychodni.

CMS i jego funkcje

Dla potrzeb strony wdrożono nowy system zarządzania treścią ADM-media z dodatkowymi, dedykowanymi modułami (lekarze i artykuły). W planach rozwój o blogi poszczególnych lekarzy.

Zobacz stronę: http://otolaryngolodzy24.pl/

Zrzut ekranu prezentujący poprzednią wersję strony internetowej kliniki medycznej z Warszawy

Wróć do projektów

Kontakt

ADM-media Lublin

Długa 5 lok. 58
20-576 Lublin


tel. +48 81 534 76 84

tel. +48 81 440 49 11


ADM-media Warszawa

tel. +48 531 224 549


pn-pt 8:00-16:00 UTC+1

© 2024 Adm-media, realizacja: adm-media.pl