Zamknij

Usługi

Co zrobiliśmy?

Marketing nowych produktów Fiber.Camera

projektowanie graficzne wersje językowe wdrożenie CMS SEO opracowanie tekstów koncepcja

Oferta naszego Klienta to innowacyjny produkt dla branży transportowej oraz ochrony mienia. Cechy produktu sprawiają, że jest on mocną alternatywną dla licznych produktów o podobnych funkcjach. Od samego początku uczestniczyliśmy w procesie tworzenia koncepcji marketingowej.

Marketing nowych produktów

Standardowo zaczęliśmy od opracowania nazwy samej marki oraz poszczególnych produktów (naming). Jednocześnie wybraliśmy domenę o dużym potencjale w SERP, innowacyjnym charakterze oraz dobrze oddającej główne cechy produktów. Po niedługiej przerwie wróciliśmy do właściwych prac nad stroną internetową. Ponownie przepracowaliśmy dostarczone nam informacje o produktach. Powstało drzewo strony oraz podział na branże i poszczególne produkty. Każdy z produktów otrzymał osobny logotyp wraz z opisem w trzech wersjach językowych. Istotne było też podanie informacji, że produkt rozwijany jest w Lublinie i ma związek ze światłowodem. Cechy produktów oraz gotowe rozwiązanie w postaci systemu spowodowały, że dość szybko dobraliśmy odpowiednią, domenę (fiber.camera) oraz stworzyliśmy identyfikację wizualną serii produktów i podział branżowy. W następnym etapie powstały makiety serwisu i projekty graficzne.

Efekt

Produkty z serii fiber.camera to innowacyjne rozwiązania dla monitoringu, udoskonalone na bazie wieloletniego doświadczenia. W efekcie prac z Klientem (spotkania) stworzyliśmy pełną koncepcję i naming produktów oraz stronę internetową w trzech wersjach językowych podłączoną do systemu zarządzania treścią Alice CMS.

 

 

Zobacz stronę: http://fiber.camera

Wróć do projektów

Kontakt

ADM-media Lublin

Długa 5 lok. 58
20-576 Lublin


tel. +48 81 534 76 84

tel. +48 81 440 49 11


ADM-media Warszawa

tel. +48 531 224 549


pn-pt 8:00-16:00 UTC+1

© 2024 Adm-media, realizacja: adm-media.pl