Zamknij

Usługi

Co zrobiliśmy?

Intranet w DKS - ogólnopolski dystrybutor rozwiązań dla biur i poligrafii

projektowanie graficzne intranet doradztwo aplikacja dedykowana

Firma

Firma DKS sp. z o.o. z Kowal (koło Gdańska) specjalizuje się w sprzedaży, leasingu i wypożyczaniu sprzętu biurowego ze szczególnym uwzględnieniem poligrafii i druku wielkoformatowego.

Zadanie

Stworzyć od podstaw intranet w celu połączenia wiedzy i kontaktów pracowniczych dla 11 rozproszonych oddziałów DKS Sp. z o.o. Zintegrować system Comarch Optima.

Przebieg prac

Na początkowym etapie prac otrzymaliśmy od Klienta dość precyzyjną specyfikację, tego co by widział w intranecie i opis, jak ma to działać. Wystarczyło, że przeanalizowaliśmy przesłane wytyczne i mogliśmy zaproponować rozwiązania po stronie front-endu. Następnie płynnie można było przejść do samych prac. Na bazie makiet Klienta zaprojektowaliśmy wygląd graficzny portalu intranetowego. Zaproponowaliśmy przyjazny i komunikaty układ treści, omawiając każdy element. Zaproponowaliśmy też nowoczesne rozwiązania pozwalające wyszukiwać informacje zarówno hierarchicznie (oddziały, funkcje), jak i przy pomocy "czułych" wyszukiwarek. Układ uprawnień, prezentacja załączników oraz inne funkcje były dokładnie omówione jeszcze raz z Klientem. Przystąpiliśmy do kodowania i po kilku tygodniach portal w wersji testowej był już gotowy. Same testy i wprowadzanie poprawek i dodatkowych funkcji trwało łącznie dwa tygodnie.

Efekty

Zaproponowane rozwiązania okazały się trafione. Rozmawiając pół roku po realizacji z Klientem otrzymaliśmy pozytywny feedback. 

"ADM-media wybraliśmy ze względu na duże doświadczenie w projektowaniu rozwiązań programistycznych dedykowanych. I nie zawiedliśmy się. Najpierw analityka, a potem wdrożenie intranetu przebiegło błyskawicznie. Elastyczni i cierpliwi :) Co rzadkie - są świadomi, jak ważny jest intranet w firmie. Doradzali nam na każdym etapie.  Polecamy ADM-media do wymagających wdrożeń. Świetny team."
Manager Działu Marketingu, DKS Sp. z o.o. 

Technologie

javascript, php7, laravel, vuejs

Zobacz stronę: http://dks.pl

Zrzut ekranu prezentujący intranetową platformę firmy DKS - wewnętrzna strona internetowa z danymi pracowników

Wróć do projektów

Kontakt

ADM-media Lublin

Długa 5 lok. 58
20-576 Lublin


tel. +48 81 534 76 84

tel. +48 81 440 49 11


ADM-media Warszawa

tel. +48 531 224 549


pn-pt 8:00-16:00 UTC+1

© 2024 Adm-media, realizacja: adm-media.pl