Zamknij

Usługi

Co zrobiliśmy?

Biuro rachunkowe Account it - dwie marki, dwa produkty

redesign logo koncepcja nowej marki projektowanie graficzne wdrożenie CMS opracowanie tekstów SEO Social Media RWD

Firma

Biuro rachunkowe specjalizujące się w obsłudze małych i średnich firm z Warszawy.

Zadanie

Odświeżenie strony internetowej www.accountit.pl oraz utworzenie nowej marki (osobna strona internetowa) do obsługi Klientów z branży informatycznej.

Przebieg prac

Prace podzielone były na dwa główne etapy: a) stworzenia nowej strony firmy (z redesignem logo) i b) utworzeniem nowej marki accounting4.it  i strony internetowej.

Odświeżenie accountit.pl

Otrzymaliśmy dość dużo wartościowych informacji zarówno o grupie docelowej, jak i charakterystyce działalności firmy. Pomogły one nam utworzyć dobry brief kreatywny i wdrożyć od razu etap projektowania graficznego. Gdy drzewo strony i projekty graficzne zostały dopracowane przystąpiliśmy do wdrożenia strony wraz z opracowaniem tekstów pod Search Engine Optimisation (SEO). Z Klientem - po pierwszym, intensywnym etapie prac przygotowawczych i projektowych - kontaktowaliśmy się już teraz jedynie w celu zebrania uwag i dopracowania strony. Efektem była gotowa pod względem treści i grafiki, w pełni responsywna, nowa strona oparta o Alice CMS - nasz autorski system zarządzania treścią. Ponadto utworzyliśmy stronę na Facebooku i przygotowaliśmy ją do obsługi.

Nowa marka dla informatyków

W trakcie rozmów przed podjęciem współpracy wyodrębniliśmy, jako osobny temat, zagadnienie obsługi grupy docelowej informatyków prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Cechy tej grupy docelowej skłoniły nas do zaproponowania Klientowi, by utworzył osobną markę do ich obsługi. W ten sposób powstała identyfikacja wizualna, logo, projekt graficzny, teksty SEO i ostatecznie strona internetowa accounting4.it Od tej pory Klienci firmy mogą być obsługiwani w nowoczesny i wygodny dla nich sposób za pomocą znanych im narzędzi dzielenia się plikami. 

 

Zobacz stronę: http://accountit.pl

Zrzut ekranu prezentujący nową stronę internetową biura rachunkowego Account it

Wróć do projektów

Kontakt

ADM-media Lublin

Długa 5 lok. 58
20-576 Lublin


tel. +48 81 534 76 84

tel. +48 81 440 49 11


ADM-media Warszawa

tel. +48 531 224 549


pn-pt 8:00-16:00 UTC+1

© 2024 Adm-media, realizacja: adm-media.pl