Zamknij

Usługi

Co zrobiliśmy?

BitStream - wielojęzyczna strona internetowa na nowe rynki

Dotarcie do nowych rynków zagranicznych wymaga modernizacji wszystkich narzędzi marketingowych. Najważniejszym jest strona internetowa, która dostarcza komplet informacji o produktach i usługach firmy, ale też instrukcje obsługi sprzętu już funkcjonującego u Klientów na całym świecie. Strona www ma zapoznawać z ofertą rozwiązań synchronizacji czasu dla energetyki, systemów bezpieczeństwa, telekomunikacji, automatyki przemysłowej i innych.

Nowe możliwości

Jak zwykle rozpoczęliśmy od "burzy mózgów" dotyczących tego co jest do zmiany i z optymalizowania. Pomysły zostały przeniesione na z makiety, które dopracowywaliśmy z Klientem do momentu, aż były gotowe. Po dostarczeniu przez tłumacza tekstów i zaakceptowaniu projektu layoutu przez Klienta, przystąpiliśmy do prac nad stroną www. Strona www w angielskiej, polskiej, hiszpańskiej, włoskiej i rumuńskiej wersji językowej została też przygotowana dla urządzeń mobilnych. 

Strona została zoptymalizowana pod kątem SEO oraz prędkości pobierania, co ma szczególne znaczenie na innych kontynentach. Strona wciąż jest rozwijana.

 

Energetyka-BitStream.png

Wróć do projektów

Kontakt

ADM-media Lublin

Długa 5 lok. 58
20-576 Lublin


tel. +48 81 534 76 84

tel. +48 81 440 49 11


ADM-media Warszawa

tel. +48 531 224 549


pn-pt 8:00-16:00 UTC+1

© 2024 Adm-media, realizacja: adm-media.pl