Zamknij

Usługi

Referencje

Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych

parki.lubelskie.pl

Agencję Interaktywną ADM-media z Lublina wybraliśmy po wcześniejszym zapoznaniu się ze stronami internetowymi przygotowanymi i prowadzonymi przez tę firmę. W kilkumiesięcznej pracy nad stroną Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych najważniejszą była dla nas łatwość współpracy we wprowadzaniu wszelkich modyfikacji i zmian, które 'rodziły' się już w trakcie tworzenia strony. Bez wątpienia bardzo cenną była samodzielna inicjatywa i kreatywność zespołu ADM-media przygotowującego stronę (graficy, specjaliści UX, programiści). Pozwoliło to na zastosowanie rozwiązań, które sprawiły, że nasza strona jest bardziej przejrzysta i funkcjonalna. Nie bez znaczenia było także zrozumienie specyfiki naszej pracy, oraz tego, że prócz funkcjonalności strony powinna ona także promować piękno naszych parków krajobrazowych. Dzięki wspólnemu wysiłkowi pracowników ZLPK i Agencji Interaktywnej ADM-media – udało się to.

Justyna Jędruch - Dyrektor ZLPK

DKS Sp. z o.o.

dks.pl

ADM-media wybraliśmy ze względu na duże doświadczenie w projektowaniu rozwiązań programistycznych dedykowanych. I nie zawiedliśmy się. Najpierw analityka, a potem wdrożenie intranetu przebiegło błyskawicznie. Elastyczni i cierpliwi :) Co rzadkie - są świadomi, jak ważny jest intranet w firmie. Doradzali nam na każdym etapie. Polecamy ADM-media do wymagających wdrożeń. Świetny team.

Manager Działu Marketingu - DKS Sp. z o.o.

Watra Travel Sp. z o.o.

watra-travel.pl

Z firmą ADM-media współpracujemy od 2004 roku. Wszystkie nasze strony internetowe obsługiwane są przez ADM-media w sposób bardzo profesjonalny.
Zawsze możemy liczyć na wsparcie techniczne ze strony pracowników firmy. Wszystkie problemy i usterki rozwiązywane są i naprawiane w trybie natychmiastowym.
Pracownicy firmy ADM-media zawsze służą fachowym doradztwem, również w zakresie wszelkich nowości technicznych, najnowocześniejszych rozwiązań i aktualnych standardów obowiązujących w branży internetowej i komputerowej.

Robert Mazur - Prezes Zarządu

PAIZ Konsulting Sp. z o.o. / Skolamed Biuro Kongresów

skolamed.pl

Z ADM-media współpracujemy od wielu lat. W tym czasie mieliśmy wiele wspólnych lepszych i gorszych pomysłów, z których niektóre z powodzeniem zostały zrealizowane. W międzyczasie zaprzyjaźniliśmy się i nauczyliśmy doceniać swoje zalety oraz być wyrozumiałym w stosunku do swoich wad :). ADM-media jest dla mnie tzw. "pierwszym wyborem" tj. z nowym projektem zawsze najpierw zwracam się do nich.

Radomił Filipek - dyrektor Biura Kongresów SKOLAMED

Inwencja

inwencja.eu

Firma Inwencja zajmuje się dostawami środków czystości, sprzątaniem obiektów oraz doczyszczaniem pobudowanym.
Z uwagi na silną konkurencję w naszej branży współpracujemy z najlepszymi firmami, które mogą nam pomóc w prowadzeniu biznesu.
Jedną z takich firm jest ADM Media s.c. z którą współpracujemy od 2006 roku. Przez ten czas firma wykonała dla nas wiele prac, począwszy od stworzenia pierwszego serwisu internetowego poprzez wykonywanie różnych kreacji e-mailingowych, papeterii w programie pocztowym, obsługę domen oraz kreację serwisu dla naszej nowej działalności.
Z uwagi na to, iż się szybko rozwijamy i myślimy o dodatkowych branżach zawsze opieramy się na partnerach takich jak ADM-media, z którą współpraca przynosi nam wymierne korzyści w postaci szybkiego wsparcia w kreacji nowych pomysłów e-marketingowych, serwisów oraz zawsze możemy przedyskutować nasze pomysły związane z marketingiem internetowym, kampaniami, pozycjonowaniem strony itp.
Z ludźmi z ADM Media warto współpracować, ponieważ w miłej atmosferze rodzą się ciekawe pomysły i zawsze możemy liczyć na ich wsparcie.
Ze wszystkich zadań wywiązują się sumiennie i terminowo, dlatego mogę polecić firmę ADM Media, jako wiarygodnego partnera.

Jarosław Krawczak - właściciel

Kontakt

ADM-media Lublin

Długa 5 lok. 58
20-576 Lublin


tel. +48 81 534 76 84

tel. +48 81 440 49 11


ADM-media Warszawa

tel. +48 531 224 549


pn-pt 8:00-16:00 UTC+1

© 2024 Adm-media, realizacja: adm-media.pl