Zamknij

Produkty

  • Alice CMS

    Szybkie i wygodne narzędzie do tworzenia atrakcyjnych i dobrze się prezenujących stron i portali internetowych .

  • System mailingowy

    Efektywne narzędzie do zarządzania kamapaniami mailingowymi i newsletterami.

BMB Zabudowy i lakiernie - nowa witryna z konfiguratorem oferty

06-09-2017

Wykonaliśmy nową stronę internetową z praktycznym konfiguratorem dla klientów indywidualnych i partnerów biznesowych. Ofertę na zabudowę pojazdów dostawczych (do 3.5 t) można otrzymać już w 7 minut!

Jest to nowa jakość w ofertowaniu usług. W czasach, gdy oczekiwanie na ofertę zniechęca - dedykowana aplikacja napisana i zaprojektowana przez ADM-media odpowiada na tę potrzebę. Wystarczy samodzielnie uzupełnić dane w konfiguratorze = podać to co się wie, a konsultant po drugiej stronie przygotuje ofertę i odeśle na email. Co ciekawe, konfigurator działa też na urządzeniach mobilnych.

Nowa stronę wykonaliśmy z dbałością o przejrzystość i oddając najważniejsze atuty firmy Klienta. Ważne usługi są wyróżnione i przedstawione na stronie głównej w odpowiednich proporcjach. Umieściliśmy najważniejsze odsyłacze (dostęp do konfiguratora i Strefy Partnera) na samej górze strony, by ułatwić użytkownikom logowanie się do tych usług. Strona jest w pełni responsywna (RWD, ang. Responsive Web Design). Strona używa naszego autorskiego CMS (AliceCMS) i w pełni można nią zarządzać. 

Wróć do aktualności

Kontakt

ADM-media Lublin

Długa 5 lok. 58
20-576 Lublin


tel. +48 81 534 76 84


ADM-media Warszawa

tel. +48 531 224 549


pn-pt 8:00-16:00 UTC+1

© 2019 Adm-media, realizacja: adm-media.pl, cms: Alice CMS